Adwhit Logo
Uygulamayı indirin
Tüm yeniliklerden haberdar olun
Geri dön
Cihangir'de Süper Deniz ve Şehir Manzaralı Ful Yeni Modern Eşyalı Balkonlu Yenilenmiş Bakımlı (5+1)
255.000 TL
Oda Sayısı
5+1
Banyo Sayısı
2
Mobilya
Eşyalı
Eşyalı daire kiralık Esenyurt Zafer Mahallesi, m/qr durağının yanında.
16.000 TL
Oda Sayısı
2+1
Banyo Sayısı
1
Mobilya
Eşyalı
Yıllık kiralık daire, Esenyurt Cumhuriyet Barbaros Mahallesi.
16.000 TL
Oda Sayısı
1+1
Banyo Sayısı
1
Mobilya
Eşyalı
Metrobüsün yanında yıllık kiralık eşyalı daire
35.000 TL
Oda Sayısı
3+1
Banyo Sayısı
1
Mobilya
Eşyalı
Koru Koza Park sitesi içinde yıllık kiralık lüks daire.
30.000 TL
Oda Sayısı
3+1
Banyo Sayısı
3
Mobilya
Eşyalı
Yıllık kiralık, İstanbul Başakşehir Ayazma sitesinde eşyalı daire.
43.000 TL
Oda Sayısı
2+1
Banyo Sayısı
2
Mobilya
Eşyalı
İstanbul nef bahçeli evler kiralık 2+1 eşyalı daire
75.000 TL
Oda Sayısı
2+1
Banyo Sayısı
2
Mobilya
Eşyalı
Yıllık kiralık, eşyalı daire Esenyurt Orhan Gazi Mahallesi'nde.
17.000 TL
Oda Sayısı
2+1
Banyo Sayısı
3
Mobilya
Eşyalı
Yıllık kiralık, aylık ödeme ile, mükemmel bir konumda.
17.000 TL
Oda Sayısı
1+1
Banyo Sayısı
1
Mobilya
Eşyalı
Fatih, İstanbul'da bir daire
20.000 TL
Oda Sayısı
2+1
Banyo Sayısı
1
Mobilya
Eşyalı
Lüks daire Akbati AVM
23.000 TL
Oda Sayısı
2+1
Banyo Sayısı
2
Mobilya
Eşyalı
Kiralık, Agaoğlu Başakşehir sitesinde mobilyalı ve tadilatlı daire.
42.000 TL
Oda Sayısı
1+1
Banyo Sayısı
1
Mobilya
Eşyalı
Yıllık kiralık eşyalı daire
33.000 TL
Oda Sayısı
3+1
Banyo Sayısı
2
Mobilya
Eşyalı
kayaşehir metro dipinde mavera homse kiralık eşyalı 2+1
47.000 TL
Oda Sayısı
2+1
Banyo Sayısı
1
Mobilya
Eşyalı
Fatih, İstanbul'da kiralık daire
18.000 TL
Oda Sayısı
Stüdyo
Banyo Sayısı
1
Mobilya
Eşyalı
Fatih'te kiralık daire
18.000 TL
Oda Sayısı
Stüdyo
Banyo Sayısı
1
Mobilya
Eşyalı
No Deposit- Ultra Luxury 1+1 All-Inclusive Apt in Gayrettepe
60.000 TL
Oda Sayısı
1+1
Banyo Sayısı
1
Mobilya
Eşyalı
🔹 Yeni Plevne Konutları sitesinde kiralık daire!
44.000 TL
Oda Sayısı
2+1
Banyo Sayısı
2
Mobilya
Eşyalı
Kiralık lüks bir site içerisinde daire.
20.000 TL
Oda Sayısı
2+1
Banyo Sayısı
2
Mobilya
Eşyalı
Esenyurt Meydan'da Alogo sitesinde 1+2 eşyalı daire kiralık.
13.000 TL
Oda Sayısı
2+1
Banyo Sayısı
1
Mobilya
Eşyalı
1+1 All-Inclusive Ultra Luxury Apartment in Beşiktaş Levent
80.000 TL
Oda Sayısı
1+1
Banyo Sayısı
1
Mobilya
Eşyalı
1+1 Luxury All Inclusive Fully Furnished Apartment for Rent
55.000 TL
Oda Sayısı
1+1
Banyo Sayısı
1
Mobilya
Eşyalı
Başakşehir Agaoğlu Sitesi'nde yıllık kiralık eşyalı daire.
28.000 TL
Oda Sayısı
1+1
Banyo Sayısı
1
Mobilya
Eşyalı
Şirin Evler'de 2+1 ve 3+1 eşyalı daireler mevcuttur.
19.000 TL
Oda Sayısı
2+1
Banyo Sayısı
1
Mobilya
Eşyalı