/
Hakkımızde

Hakkımızde

Biz kimiz

Adwhit Genel Ticaret Şirketi, Türkiye Cumhuriyeti resmi dairelerinde kayıtlı ve 0080824745 numarasıyla tescilli bir şirkettir. IMMIB Derneği üyeliği 12/70886 numaradadır. Ticaret sicil numarası ise 939448'dir. Şirket, WWW.ADWHIT.COM web sitesini tamamen yönetmektedir.

Web sitemiz, pazarlama ve reklam olmak üzere iki temel alanda faaliyet göstermektedir. Kullanıcılara şirketin ürünlerini, kataloglarını, iş fırsatlarını ve serbest meslekleri yayınlama, döviz ve kıymetli metallerin fiyatlarını görüntüleme, ticari, endüstriyel ve hizmet sektöründen tüm kategorilerde bilgi alışverişi yapma imkanı tanır. Gurur duyarak belirtmek isteriz ki, Türkiye genelinde milyonlarca müşteriye hizmet vermekteyiz ve Türkiye'deki endüstriyel ve ticari rekabet gücüne eşsiz bir katkıda bulunmaktayız. Adwhit, Türkiye'deki ve dışındaki alıcılar ve satıcılar için etkileşimde bulunmaları, işlerini sorunsuz ve etkili bir şekilde yürütmeleri için ideal bir platformdur. Ayrıca, Adwhitşirketi, uluslararası kargo hizmetini "Adwhit Lojistik" adı altında sunmaktadır ve merkezi İstanbul'dadır.

Vizyonumuz:

Adwhit'in web sitesinin Türk pazarında en iyi pazarlama sitelerinden biri olmasını ve yerel, Arap ve uluslararası düzeyde liderliği sağlamasını, ziyaretçilere en yüksek kalitede hizmet sunarak hedeflerini gerçekleştirmesini arzuluyoruz. Ayrıca, müşterilerin başarılarına daha fazla katkıda bulunmak için işlerine uygun, modern ve etkili teknik çözümler ve danışmanlıklar sunuyoruz. Entegre hizmetler ve çeşitli çözümler sunmak, ticari ve eğlence amaçlı beklentilerini karşılamak, Türkiye'deki aramalarında ihtiyaç duydukları bilgileri sağlamak için en iyi ve en güncel bilgi teknolojisi yöntemlerini kullanarak, şirketlerin işlerini geliştirmelerine ve pazarlamalarına yardımcı olmalarına odaklanıyoruz. İçerik geliştirmeye devam ederek, şirketlerin işlerini geliştirmelerine, fayda sağlamalarına ve büyümelerine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Hedefler:

- Adwhit'in, en iyi e-ticaret ve reklam siteleri listesinde özel bir konuma sahip olması.

- Hizmetlerimizi dünya genelinde tüm ziyaretçilere ulaştırmak.

- Şirketlerin pazarlama ve reklam hizmet ihtiyaçlarını karşılamak ve ilk tercihleri olmak.

- Web sitesinin dünya genelindeki siteler arasında yüksek bir seviyeyi koruması için en iyi teknik ve yazılım çözümlerini sağlamak.

- Şirketlerin ve ziyaretçilerin tam gizliliğine önem vermek.

- Teknik sorunları çözmek için deneyimli bir destek ve pazarlama ekibi sağlamak.


ADWHİT LOJİSTİK DIŞ TİC. İTH. İHR. LTD. ŞİRKETİ
Gürsel Mah. Nişane Cad. Işıl Sok. No:2 Kağıthane / İstanbul
Şişli V. D. 008 082 47 45
info@adwhit.com

Ana Sayfa
Hesabım
İlan Ekle